VESPARENJE PO SREMU

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

Re: VESPARENJE PO SREMU

Postod milos » 19 Maj 2009, 18:50

citas igore , valjda sada nema snajke, a preko sapca i rume ti si ocas u novom sadu, daco odlican predlog ne mogu voziti sa vama ali ceka vas gulas u vrdniku na povratku u koje vreme kazete.
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: VESPARENJE PO SREMU

Postod Igor Va » 19 Maj 2009, 18:52

Citam Milose.Kad se ide? Jel se odlaze 24-ti ili se ide?
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: VESPARENJE PO SREMU

Postod djordje » 19 Maj 2009, 19:28

ja ovaj weekend ne mogu, a iskreno mislim da bi utisci oko golubca trebali da se slegnu i da se vozimo svake druge nedelje. plasim se da ce mo se ovako jedni drugima smuciti.
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: VESPARENJE PO SREMU

Postod Igor Va » 19 Maj 2009, 20:37

Ma slazem se.Napravicemo vec kombinaciju gde se nalazimo.Ne znam koliko ima od Bg do Ns?
Ipak bi ja da svi zajedno vozimo,nekako mi je to lepse.Znaci ne ide se 24.05.Iskreno pada mi da dezuram u nedelju pa da ne trazim zamenu.Opet neka ekipa odluci ja cu se snaci, ali Djordje je u pravu .Moramo malo da razmislimo i o prikolici i tehnickoj ekipi.Ne daj Boze da nekome sajla pukne a da ne pricam o vecim kvarovima (sve je moguce) ispadamo svi iz koloseka.Ne mozemo ostaviti jedan drugoga.Ipak se vi dogovorite pa izbacite na forum.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: VESPARENJE PO SREMU

Postod sale » 19 Maj 2009, 21:50

da, a onaj sa prikolicom neka trazi put do krajnjeg odredista po spanskim selima. nisam bio u ponedeljak kod daneta ali ima sta da se kaze ~23~
Slika
sale
 
Postovi: 114
Pridružio se: 25 Dec 2008, 15:26
Lokacija: srbija

Re: VESPARENJE PO SREMU

Postod djordje » 20 Maj 2009, 13:10

mozda bi ovog puta rale mogao da da tehnicku podrsku sa svojom prikolicom /iovako se <celog zivota bavio slepovanjem>/. meni je passat potreban za weekend, a prikolica ide samo uz njega. cinjenica je da je prikolica najvise koristila djordjicima, ali nikad se ne zna.... ovako lepo sa raletom i prokolicom na celu pa Bog da vas vidi
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: VESPARENJE PO SREMU

Postod Duleluk » 21 Maj 2009, 21:42

E pa drugari JEDVA ČEKAM NEDELJUUUUUUUUUUU krajnje neobavezno, opušteno Vesparenje ... ono zbog čega smo se i okupili, bez ikakvih prisila i prehranom obeleženih vožnji . Nadam se da ćemo za Novi Sad imati barem neki flajer da podelimo ljubiteljima Vespe a ako nas i sreća posluži da afirmišemo nekoga da i osnuje klub ....Što se tiče pratećeg vozila uvek postoji šlep služba koju u svakom selu možemo da nađemo . Bitno je da smo zajedno i tačka.Jedino što molim sve je da na put krenu sa punim rezervoarima i lepim raspoloženjem. Veliki pozdrav svima , dr Dule i Ivana.
Duleluk
 
Postovi: 24
Pridružio se: 20 Feb 2009, 01:10


Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 31 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 31 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 452 dana 28 Apr 2024, 21:10

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju