UZ DRINU

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

Re: UZ DRINU

Postod Gogo23 » 23 Jul 2010, 22:07

@djuka

Najdobro si razzumjeo! Nisi nam potreban

Zbogom
Gogo23
 
Postovi: 168
Pridružio se: 30 Jan 2009, 10:18

Re: UZ DRINU

Postod Kawasaki zr 500 a » 23 Jul 2010, 22:40

Igore..
nismo se razumeli....ne treba statut da bude javno postavljen....to je interna stvar VCS...i taj statut se prihvata npr od Vespa kluba MORAVA i mora da se postuje ako ce isti da budu u VCS.....
ali da bi MORAVCI dosli i usli u savez ako zele moraju da znaju uslove....a uslovi su prica koja ide pre usvajanja VCS statuta....

uslov moze da bude da klub koji hoce da se uclani u VCS ne moze da broji manje od npr. 15 clanova...a npr. MORAVACA ima 10 jer je to sasvim dovoljno da se registruju kao klub...primer...
uslov moze da bude da logotip odgovara i da mora da bude veoma slican logu VCS samo sa maticnim imenom...kakav je primer VCB I VCV
uslovuslov moze da bude svasta besto...ali to je ono sto je preduslov za clanstvo i sto mogu svi da vide i da odma odluce da li je to za njih ili ne...mislim da se time izbegavaju ovakve prepiske tipa....on nije za nas ili komentari vi niste klub za mene....


e to sam hteo da kazem...a o troskovima moravaca da dodju u bgd pa da citaju statut...pa da salju ovlasceno lice...pa mislim da to sve moze da se odradi i mejlom da se ljudi ne trose...ali su preduslovi veoma bitni...
ovo pricam jer imam veoma dosta da ne kazem i dobrih i losih stvari izvucenih iz raznih bajkerskih asocijacija koje postoje dosta duze od VCS...tipa motoasocijacija srbije ili ti MAS, nezavisna unija motorista srbije ili ti NUMS, asocijacija motorista srbije ili ti AMS, sve su to tri razlicite frakcije koje se izmedju sebe bore da prihvate sto vise bajkera i sva energija im ode na to...mesto da se udruze i da nastave da rade kako treba...jedina stvar koju su pametno i zajedno uradili je protest....
ne bih dalje da offujem vec se oduzilo a i vidim da se ovo pretvorilo u nesto licno tipa ko kome treba i ko kome ne treba a mene to tako smara...
Hvala....
Kawasaki zr 500 a
 

Re: UZ DRINU

Postod Igor Va » 24 Jul 2010, 07:46

Naravno da postoje pravla koja treba da se ispostuju.Iso tako kao i grb kluba.Dali ce vas u klubu biti 3 ili 33 nema nikakve veze.Bitan je kodeks ponasanja prema ljudima i vespi,nacin pristupa...itd.Oko nejasnih stvari javi se Bobanu ili Djordju ipak ja nisam merodavan.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: UZ DRINU

Postod Gogo23 » 24 Jul 2010, 09:04

Mozda Kawa hoce da se uclani u VCV? Ako ima pitanja za VCB sastanak je ponedelmjkom ,20casa u kenguru,hajduk stankova, dodji da se upoznamo!

Poz
Gogo23
 
Postovi: 168
Pridružio se: 30 Jan 2009, 10:18

Re: UZ DRINU

Postod Kawasaki zr 500 a » 24 Jul 2010, 15:51

Hvala Igore za savet....sada znam kome se braca kada se trazi clanstvo za savez....
Inace VSV je meni veoma drag...pokazali su se kao izvrsni domacini i svaka cast za njih....
Ako budem bio u prolazu svratit cu do Kengura da se upoznam is sa ljudima iz VCB...mada me clanstvo ne interesuje....bez uvrede naravno...ali druzenje sa ljudima iz drugih klubova me ispunjava....
Smatram da bi bilo lepo kao i veoma logicno da VCS bi trebalo da bude cilj da pod svojom kapom okupi sto vise klubova....koliko mi je igor preneo od postojeca 4 dva su u savezu a dva nisu....
naravno ako nece ne moraju ali ja mislim da je poenta sirenje klubova u savetiu...
uglavnom vidimo se na nekoj od voznji pa se pricamo...

Pozdrav

Dejan
Kawasaki zr 500 a
 

Re: UZ DRINU

Postod milos » 24 Jul 2010, 18:32

ja uopste ne znam zasto se kavasaki zakacio za pravne norme zar je to bitno koji ce znak nositi na svojoj vespi i taj pravni status o kome se toliko raspricaste, sta se uopste dobija time sto je neko clan nekog vespa kluba a nije saveza ja sam ovde video grupu zaljubljenika u nekakve motore kakav i ja vozim i pridruzio im se na voznjama i druzenjima i sta treba vise jednom vesparosu i o kojem se to kavasaki klubu radi koji bi da bude clan saveza ti nesto svasta ispitujes a ne rece o cemu se konkretno radi koji je to klub zainteresovan za uclanjenje u savez koji ti predstavljas
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: UZ DRINU

Postod Igor Va » 24 Jul 2010, 21:07

ja sam razumeo da Dejan hoce da animira ljude iz Bele Crkve da osnuju klub ili mozda cak on pokrene to pitanje.Bitno je krenuti Deki,nesto konkretno uraditi.Formalnosti su zadnja stvar.Bitan je taj vesparoski duh kojim mi svi zivimo.
Nisi me razumeo dobro za 4 kluba VCS.Sva 4 su clanovi VCS a samo dva se na forumu predstavljaju.Ima i novoosnovano drustvo kod kojih pojedini clanovi nemaju kodeks ponasanja jednog vesparosa i njihova razmisljanja ne ispunjavaju uslove ponasanja jednog vesparosa.oni nisu clanovi VCS a voze se sami.
Da skratimo pricu,animiraj ljude,reci im za forum,osnivajte klub,imate nasu podrsku.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: UZ DRINU

Postod maxialex » 24 Jul 2010, 23:05

uf bre, sto me mucite.
ja nezakljucah temu iza razloga sto sam mislio da je sve receno oko ove time i odoh na odmor kad vi me i dalje mucite.
hajde da skratimo: ne bih zeleo da cenzurisem i ukidam postove koji remete opustenu varijantu ovog foruma. sve ovo sto se desava oko ove teme je vec vidjeno na mnogim forumima koji se bave razno raznim stvarima kojima se bavimo: od clubbinga pa do vespi. srbima je normalno, cak mislim i u genetskom kodu upisano da se dele, razilaze... valjda je to normalno ali hajde da napravimo pricu kao kad se riblja corba podelila pa nastala dva, jos bolja benda a ne kao duran duran pa nastala dva, jos gora. publika neka slusa ono sto joj se svidja jer svaka roba ima svog kupca
poenta nam je bila, od prvog momenta, da ovde delimo zajednicka interesovanja, informacije, iskustva. normalno je da se i razmimoilazenja jave, ali ta ista treba resavati uzivo. mozda sam ja neke druge fele koja je takve stvari resavala face to face a ne preko facebook-a.
uzivajmo u lepom vremenu, voznji, zenama, picu, ~104~ ~67~
DREWOV ZAKON BIOLOGIJE AUTOPUTA
Prvi insekt koji naleti na čist vetrobran udariće baš ispred tvojih očiju.
maxialex
Site Admin
 
Postovi: 413
Pridružio se: 23 Dec 2008, 23:55
Lokacija: beograd, srbija

Re: UZ DRINU

Postod Kawasaki zr 500 a » 25 Jul 2010, 10:06

ukratko,igor je razumeo,milos nije,ali muu je igor objasnio sve...

Pozdrav

Dejan
Kawasaki zr 500 a
 

Prethodni

Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 18 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 18 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 318 dana 27 Apr 2024, 15:27

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju