UZ DRINU

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

Re: UZ DRINU

Postod Gogo23 » 14 Jul 2010, 08:40

Mi smo konstatovali da trazimo kvalitet a ne kvantitet,vec isprobano,iskljucivo se druzimo vespom ako se tu nadje neki skuter s dobrom voljom,prihvatamo! Nisu nam potrebni klinci koji svakih 50m dizu skuter na zadnji tocak!

poz
Gogo23
 
Postovi: 168
Pridružio se: 30 Jan 2009, 10:18

Re: UZ DRINU

Postod Nikolagavijal » 14 Jul 2010, 14:09

Što se mene tiče nema izmene pa se zato i ne javljam.Čekam da se organizujete (koliko vidim ide dosta traljavo,ljudi otkazuju) i da vidim kada ste u Zasavici da se priključim.Pozz,Vlada iz Šapca
Nikolagavijal
 
Postovi: 50
Pridružio se: 06 Apr 2010, 21:35

Re: UZ DRINU

Postod milos » 14 Jul 2010, 16:04

kao i uvek ne zna se koliko ide do momenta polaska ali nije nam to mnogo ni bitno ne volim kada ljudi u neizvesnosti drze grupu do zadnjeg momenta ali iz iskustva ne posvecujem mnogo paznje tome tako obzirom na izlozeno izgleda da cemo samo ti i ja vlado ici na dva dana
a na jedan dan idu djuka maxa i stevan verovatno i ja idem sam bez supruge
moja predpostavka je da smo u zasavici izmedju 11 i 12h
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: UZ DRINU

Postod milos » 15 Jul 2010, 07:13

a i ja sam docekao da dva dana pred put moram da otkazem sinoc mi stigli gosti sa kojima moram na put do sarajeva tako da cu videti drinu ne sa vespe vec iz auta djuka je primetio da nam isde traljavo mislim nisam ni ocekivao veliki odziv i ja cu verovatno ovu turu odvozati sledece nedelje ali ne bih da sada uvlacim ostale uto ako ostanete pri tome da se ide suv drum
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: UZ DRINU

Postod stevanpx » 15 Jul 2010, 19:14

Vidim...hm da je mnogo bolje da batalimo ovu vožnju za neki drugi put ,baš nam se ne da a i sunce će u subotu da "ubija" na 38c*
Maxa i ja se odjavljujemo ovaj put ~5~
stevanpx
 
Postovi: 408
Pridružio se: 20 Jan 2009, 22:31
Lokacija: Novi Beograd

Re: UZ DRINU

Postod maxa » 16 Jul 2010, 20:42

Da,ali ako se ova vožnja odgodi za neku narednu nedelju velike su šanse,bar 90%,da ja idem ceo put
maxa
 
Postovi: 52
Pridružio se: 19 Jan 2009, 22:41
Lokacija: Beograd

Re: UZ DRINU

Postod djuka » 16 Jul 2010, 21:26

od Gogo23 » 14 Jul 2010, 09:40
Mi smo konstatovali da trazimo kvalitet a ne kvantitet,vec isprobano,iskljucivo se druzimo vespom ako se tu nadje neki skuter s dobrom voljom,prihvatamo!

Za kvalitet je potrebno najmanje 20 stalnih jer ako 50% otkaze, 10 je dovoljan broj za svako zezanje, ovako sa "6" i 50% otkaza ostalo nas je troje, a na ovaj put ce na kraju ici samo predlagac! Te ako je to taj kvalitet o kome pricas onda ti za to ne treba KLUB.

Izgleda da sam se ja uclanio u pogresan klub. Ja sam mislio da se pojavim sutra u 9 bez obzira sto mi Vespa nije gotova i da vam pravim drustvo ali se sada pitam kome cu to ja da pravim drustvo kad nas je troje, te otkazujem dolazak.
Nisu svi muskarci budale, neki su samci.
djuka
 
Postovi: 5
Pridružio se: 20 Jun 2010, 02:47
Lokacija: Beograd

Re: UZ DRINU

Postod Igor Va » 16 Jul 2010, 22:18

od djuka » 16 Jul 2010 22:26
Izgleda da sam se ja uclanio u pogresan klub.


Ovo je bio predlog voznje van kalendara VCS i nista nije pod obavezno,ko moze-moze.Ako smatras da si se uclanio u pogresan klub PUTUJ IGUMANE,NE BRINI ZA MANASTIR,trazi bolje.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: UZ DRINU

Postod maxialex » 17 Jul 2010, 21:54

da ne sirimo temu: ni prva ni poslednja voznja koja se otkazala. svakako da je svima krivo posto su zajednicke voznje i ljubav prema vespi ono sto nas spaja. isto tako je bilo mnogo ne otkazanih voznji koje su su nam pruzile lepe trenutke.
ovo je bila inicijativa jednog od nasih clanova i sigurno nije potegao celu pricu da bi bila neozbiljna narocito zbog toga sto je za organizaciju dobio podrsku celog kluba. ako se prati cela prica, cak se i polazak pomerio kako bi se izaslo u susret svim zainteresovanima.
pitanje pravog i pogresnog je relativan pojam. ako je otkazivanje jedne voznje dovoljna kvalifikacija da se klub proglasi pogresnim onda on verovatno i jeste takav. ali, i vespa otkaze pa niko od nas nije rekao da je to pogresan izbor. volimo je takva, kakva je. isto i klub. verovatno da ima bolje organizovanih, brojnijih po clanstvu, bogatijih po idejama, ali ovaj je nas.
ko dos'o dobro dos'o, ko ne dos'o opet dobro dos'o
DREWOV ZAKON BIOLOGIJE AUTOPUTA
Prvi insekt koji naleti na čist vetrobran udariće baš ispred tvojih očiju.
maxialex
Site Admin
 
Postovi: 413
Pridružio se: 23 Dec 2008, 23:55
Lokacija: beograd, srbija

Re: UZ DRINU

Postod Gogo23 » 18 Jul 2010, 09:22

djuka,nisi nas ni upoznao da bi mogao da delis pravdu.nismo mi stranka u koju se uclanjujes nama ni 5 ni1% netreba,ako su to 3 velikodusnih clana za nas je dovoljno.a pogotovo nemoj da se smatras clanom naseg cluba,sto si se pojavio na forum,postoje kriterijume karaktera za uclanjenje u nas klub.po kojima si ti vec ispao po tome olaksano ti je "izclanjenje" imginarno!!!
ko disko zeli ,ima klubova,koji na to lice!!!

poz
Gogo23
 
Postovi: 168
Pridružio se: 30 Jan 2009, 10:18

PrethodniSledeća

Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 14 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 14 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 325 dana 27 Apr 2024, 18:56

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju