UZ DRINU

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

Re: UZ DRINU

Postod Kawasaki zr 500 a » 18 Jul 2010, 16:28

postovani...

mislim da se dosta odmaklo od teme...te molim admina da zakljuca stranu...jer od puta nema nista....a gore sukobljeni sigurno ne trena da se prepucavaju na ovom forumu...ima i drugih tema i mesta za to....

pozdrav

Dejan
Kawasaki zr 500 a
 

Re: UZ DRINU

Postod Gogo23 » 18 Jul 2010, 17:30

Nije to prepucavanje,ja coveka ni neznam,objasnio sam mu nasa pravila (kodex) za uclanjenje,posto on ocigledno nije razumeo ili znao.
s druge strane netreba sa svoje pozicije da umalovazava klub, kojem on nepripada.
to mi necemo da dopustimo na nasem forumu!!!

poz
Gogo23
 
Postovi: 168
Pridružio se: 30 Jan 2009, 10:18

Re: UZ DRINU

Postod Kawasaki zr 500 a » 18 Jul 2010, 19:57

ma o.k. je to ali onda mu objasni na p.m. ili ga banujete ako se ne pridrzava kodeksa ponasanja a ne da punite stranice teme uz Drinu na objasnjavanje da li je on za klub uz klub protiv kluba itd....
da ne sirim temu...mislim da ovo treba da se zakljuca definitivno a da se teme koje se bave putopisima i predstojecim voznjama bave samo tim temama....

od mene to je kraj....sve ostalo na p.m. ako neko ima nesto sto misli da treba da mi objasni ali ne preko ove teme....

Poz...

Dejan
Kawasaki zr 500 a
 

Re: UZ DRINU

Postod Igor Va » 18 Jul 2010, 21:58

Ajde da prekinemo sa tim.Pustimo coveka da se pokaze,mozda se samo pogresno izrazio.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: UZ DRINU

Postod milos » 19 Jul 2010, 15:56

hvala drugarima za pranje mene kao organizatora voznje uz drinu, neko je to napomenuo a ja sam u najavi teme jasno rekao da ova voznja nema nikakve veze sa klubom vec je moja licna inicijativa sa zeljom za ispunjenjem avanturistickog duha koji i drugi imaju, nismo je odvozali sto ne znaci da necemo sledece nedelje, mada je ova bila idealna sto se tice vremena i bezbroj manifestacija koje smo mogli obici na drini ne zelim da se pravdam a niti da prisiljavam nekloga da ide na voznju sve je bilo na dobrovoljnoj bazi ko sebe nadje u ovoj prici ja bih isao i sam da nisam sprecen kao sto cu verovatno sledece subote i ici ne volim kada ljudi kritikuju tudje poteze i organizaciju a nicim nisu pokazali kako se to radi licno sam organizovao nekoliko stvari u klubu i dozivljavao kritike od ljudi koji ne da nisu pokazali nikakvu inicijativu nego nisu niti propratili akciju ovaj klub je otvoren za svake ideje i inicijative pa izvolite pokazite se konkretno a ne kritikom tudjeg rada i zalaganja
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: UZ DRINU

Postod djuka » 22 Jul 2010, 23:06

od maxialex » 17 Jul 2010, 21:54
da ne sirimo temu: ni prva ni poslednja voznja koja se otkazala. ...
ovo je bila inicijativa jednog od nasih canova i sigurno nije potegao celu pricu da bi bila neozbiljna narocito zbog toga sto je za organizaciju dobio podrsku celog kluba. ... ako je otkazivanje jedne voznje dovoljna kvalifikacija da se klub proglasi pogresnim onda on verovatno i jeste takav. ali, i vespa otkaze pa niko od nas nije rekao da je to pogresan izbor. volimo je takva, kakva je. isto i klub. verovatno da ima bolje organizovanih, brojnijih po clanstvu, bogatijih po idejama, ali ovaj je nas.

Ako sam jedini koji je reagovao na izjavu "Mi smo konstatovali da trazimo kvalitet a ne kvantitet" onda smo obojica u pravu kad kazemo da nesto nije u redu, ja u mojoj konstataciji da sam se mozda prijavio u pogresni klub a ti sa svojom u quote-u boldirano.

od milos » 19 Jul 2010, 16:56
hvala drugarima za pranje mene kao organizatora voznje uz drinu, neko je to napomenuo a ja sam u najavi teme jasno rekao da ova voznja nema nikakve veze sa klubom vec je moja licna inicijativa sa zeljom za ispunjenjem avanturistickog duha koji i drugi imaju

Svaka cast na ideji, stvarno je steta sto se event nije dogodio. Stvarno sam imao nameru da vam se prikljucim na tu voznju ali sam bio sokiran nakon one izjave vezane za Kvalitet i predomislio sam se.

==============================

Prvo zelim da se svima izvinim za ono sto cu sad napisati jer mislim da ce se neki u toj prici prepoznati ili ce misliti da su prozvani, ali mislim da sam duzan da dam odgovor na iznesene optuzbe dole pomenutom u quote jer mi se obraca licno ali govori u mnozini.

od Gogo23 » 18 Jul 2010, 10:22
djuka,nisi nas ni upoznao da bi mogao da delis pravdu.

Iznosenje misljenja je deljenje pravde? U kojoj skoli si to naucio?

nismo mi stranka u koju se uclanjujes nama ni 5 ni1% netreba,ako su to 3 velikodusnih clana za nas je dovoljno.

Zato predlog za "UZ DRINU" nije prosao...niko se nije odazvao! Dokle god tako budes mislio uvek ce vas biti sve manje i manje, i na kraju ces ostati SAM!

a pogotovo nemoj da se smatras clanom naseg cluba,sto si se pojavio na forum,postoje kriterijume karaktera za uclanjenje u nas klub.po kojima si ti vec ispao po tome olaksano ti je "izclanjenje" imginarno!!!
ko disko zeli ,ima klubova,koji na to lice!!


Ja sam mislio da je ovo normalan klub, ali izgleda je "imaginarni". Doduse zanimljiv koncept, imaginarno putovanje "UZ DRINU" a mozda i imaginarni klub, svaka cast prevaren sam.

Sad zanimljivost...nigde nema pravila kluba i nacin uclanjenja te nije ni cudo sto je imaginarni.
Znaci da ja ne postojim te me cudi sto ti to onda smeta....ushtini se! mozda sanjas...
~64~
Sad najvaznije...sta mi pise u potpisu?
Nisu svi muskarci budale, neki su samci.
djuka
 
Postovi: 5
Pridružio se: 20 Jun 2010, 02:47
Lokacija: Beograd

Re: UZ DRINU

Postod Kawasaki zr 500 a » 23 Jul 2010, 06:50

ja ne mogu a da me ponovim ono sto sam napisao pre....ZAKLJUCATI temu ili otvoriti novu za ove stvari...
posto sam clan na vecini moo foruma ovakvih stvari ima i tamo...BJB se pocepao pa je od njega nastalo vise foruma i sada se medjusobno pljuju svadjaju itd...
poenta je da se klubovi i forumi izmedju sebe organizuju....logicno je da svi ne mislimo isto i glupo bi bilo kada bi tako bilo...ali ajde da se druzimo...ista stvar nas vezuje...nebitno je ko kom klubu pripada i da li je taj klub nastao sam ili je nastao od strane bivsih clanova nekog od postojecih Vespa klubova u Srbiji....
koliko se ja secam kod Igora u Valjevu je bilo prelepo a bilo je vise klubova....znaci bili su tamo i ljudi sa oprecnim misljenjima..ali je svima bilo lepo i niko se nije svadjao...to nama treba...druzenje...i nije bitno koliko koji klub ima clanova...vec da se prave manifestaije na kojima cemo se druziti....
ako se ide djonom onda po meni forum nema smisla....bice to svadjalacki forum a ne Vespa forum....

po meni TEMU zakljucati...

p.s.
slazem se da ni ja na forumu nigde nisam video nikakvu pristupnicu...pa cak ni nikakav zahtev za uclanjenje novoformiranih Vespa klubova u Vespa savez Srbije....a takvih ima...primera radi u Beloj Crkvi ima preko 30 reg. vespi...samo ih treba uputiti u pricu....
nadam se da ce i to uskoro sosvanuti na forumu....

pozdrav

Dejan
Kawasaki zr 500 a
 

Re: UZ DRINU

Postod Igor Va » 23 Jul 2010, 12:05

Clan foruma MOZE DA BUDE SVAKO i svoje mislenje na forumu iznese ukoliko ne remeti koncepciju foruma i kluba cije forum.A clan kluba je onaj ko podnese zahtev za uclanjenje,procita statut prihvati ga i radi za dobrobit i unapredjenje tog kluba.
Znaci CLAN FORUMA I CLAN KLUBA NISU ISTO
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: UZ DRINU

Postod Kawasaki zr 500 a » 23 Jul 2010, 12:46

U potpunosti se slazem sa igorom ali mislim da bi ta pristupnica trebala da se nalazi negde na forumu kao i uslovi za prijem novih klubova u vespa klub srbija...uslovi mora da su jasni da ne bude posle rekla kazala itd....to mislim da ne bi bilo tesko da se ubaci u neku od rubrika...

Poz.
Dejan
Kawasaki zr 500 a
 

Re: UZ DRINU

Postod Igor Va » 23 Jul 2010, 21:54

statut VCS naravno postoji i njega svi postujemo.Ipak da on bude na javnom mestu nema potrebe iz razloga sto jedan vespa klub MORAVA (primer) ne mora da bude clan VCS.Naravno da ne bude zabune svi su dobrodosli ali statut VCS ce procitati i preneti svom maticnom klubu ovlasceno lice.Statut jednog kluba ili saveza je dokument koji nije za siroke auditorijume.
Zato svi napred i u VESPAROSKOM DUHU osnivajte klubove,a clanstvo u VCS je slag na tu lepu tortu.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

PrethodniSledeća

Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 12 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 12 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 318 dana 27 Apr 2024, 15:27

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju