CRO Vespa 2010. Zagreb

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

CRO Vespa 2010. Zagreb

Postod Kawasaki zr 500 a » 12 Avg 2010, 19:48

Da li je neko zainteresovan da ide u Zagreb na Cro Vespa susret....

sve detalje mozete videti na sledecem linku...

mislim da je ideja o.k. nije daleko itd...

mozda neki plan marsrute...ja iskreno ne bih isao autoputem iz vise razloga...

http://www.crovespa.com/index.php?lang=hr

pozdrav

Dejan
Kawasaki zr 500 a
 

Re: CRO Vespa 2010. Zagreb

Postod Igor Va » 12 Avg 2010, 20:29

Ja sam se vec prijavio i idem kroz Bosnu.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: CRO Vespa 2010. Zagreb

Postod Kawasaki zr 500 a » 12 Avg 2010, 21:31

ja se dogovaram na poslu da me kolega menja i da pokusam da dobijem slobodan petak pa ako uspem isao bih petak subota i u nedelju bih se vratio...ako ne onda bi krenuo u subotu...mada mi je iskreno lepse da idemo zajedno u grupe...ima li jos zainteresovanih....
koja je procena koliko kilometara je do tamo, znam da imaju kamp i da je obezbedjen ulaz i majica kao i rucak za dva dana i da mi iz okruzenja to placamo kada dodjemo samo moramo formalno prijavu da radimo valjda do kraja meseca...
ja cu imati u narednih par dana informaciju sta mogu da urade na poslu za mene do tada se cujemo...

Pozdrav

Dejan
Kawasaki zr 500 a
 

Re: CRO Vespa 2010. Zagreb

Postod Igor Va » 13 Avg 2010, 10:45

450 km je do Zg auto putem.Mislim da ni kroz Bosnu nije dalje.Ti se organizuj pa javi ides ili ne.Polazak bi bio u ranim jutarnjim casovima u petak.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: CRO Vespa 2010. Zagreb

Postod gmarijanovic » 14 Avg 2010, 21:29

Pozdrav prije svega i nadam se da se vidimo u ZG!!!

Ako mogu predložiti alternativni put do ZG od Županje. Stara cesta koja ide skoro uz autoput a kojom sam puno puta išao (iz Županje sam a sad sam u ZG). Cesta prolazi kroz Novu Gradišku, Okučane, Novsku, Kutinu ... i idelana je za vespu (može se bez problema voziti 70-90 km/h). ako se neko odluči za ovu varijantu mogu vam dati detaljnije upute.

Pozdrav!
gmarijanovic
 
Postovi: 6
Pridružio se: 22 Jan 2009, 10:37

Re: CRO Vespa 2010. Zagreb

Postod Igor Va » 15 Avg 2010, 08:38

Hvala,naravno da je svaki savet dobrodosao.Jos uvek ne znam kojim putem idemo.Izbegli bi autoput a sve ostale varijante su u optucaju.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: CRO Vespa 2010. Zagreb

Postod Kawasaki zr 500 a » 15 Avg 2010, 20:59

Ja sam jutros dobio isti podatak o gore pomenutoj alternativnoj putanji koja je duza nekih 70-ak km od autoputa ali vecim delom ide skoro paralelno sa njim...i mislim da ce biti ta definitivno samo da vidim u toku nedelje sta su sefovi odlucili oko moje molbe za slobodan dan...
Racunam da sa prosekom od 70km/hsto je po meni o.k. brzina pogotovu ako bude islo vise ljudi sa pauzama za tankanje goriva i malim odmorima mislim da se 100km prelazi za 2h...
tako da bi ceo put do zagreba trebao da traje oko 8h...

uglavnom na vezi smo pa se cujemo...a ja bih stvarno voleo i imam veliku zelju da dodjen u Zagreb....

Pozdrav

Dejan
Kawasaki zr 500 a
 

Re: CRO Vespa 2010. Zagreb

Postod gmarijanovic » 16 Avg 2010, 08:58

Mislim da čak i nije toliko više km nego autoputom. Moja preporuka je da od granice idete do Županje ili Babine Grede autoputom i onda dalje starom cestom do ZG. Ja sam ju autom prošao puno puta i čisto je OK.

Pozdrav!
gmarijanovic
 
Postovi: 6
Pridružio se: 22 Jan 2009, 10:37

Re: CRO Vespa 2010. Zagreb

Postod Kawasaki zr 500 a » 25 Avg 2010, 06:26

siuacija kod mene u firmi se malo izmenila...nezvanicno sam dobio informaciju da cu tesko da dobijem slobodan petak tako da su sada sanse 50% da idem 50% da ne idem...
Cekam zvanican odgovor...

Javljam cim saznam sta se desava...

Pozdrav

Dejan
Kawasaki zr 500 a
 


Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 12 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 12 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 325 dana 27 Apr 2024, 18:56

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju