humanitarna akcija

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

Re: humanitarna akcija

Postod milos » 24 Dec 2010, 19:03

DOM ZA DECU OMETENU U RAZVOJU SREMCICA me je obavestio da su im poterbne boje za slikanje akrilne sto sam se dao u akciju nabavljanja, pored boja ja cu dodati mimo sakupljenog fonda jos materijala za kreativni rad dece kao sto je modelarska glina , krede u boji, papir, nastavni cd tri vrste slikovnica, Pokloni ce biti dostavljeni u klub u ponedeljak na sastanku, a isto trebamo dostaviti u sremcicu u utorak posle 9 ujutro pa bi bilo dobro ko moze da podje da nas ima vise ovo je i obavestenje za novinare ako nas budu pratili
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: humanitarna akcija

Postod maxialex » 31 Dec 2010, 03:43

Milosev post:
U dogovoru sa domom iz sremcice odlozili smo akciju urucivanja donacije za srpsku novu godinu to jest 11.I 2011. u 17 h , pokloni su uredno zapakovani markirani i cekaju u klubu na isporuku, jos jednom zahvalnost svima koji su podrzali akciju i srecna nova godina!!!
DREWOV ZAKON BIOLOGIJE AUTOPUTA
Prvi insekt koji naleti na čist vetrobran udariće baš ispred tvojih očiju.
maxialex
Site Admin
 
Postovi: 413
Pridružio se: 23 Dec 2008, 23:55
Lokacija: beograd, srbija

Re: humanitarna akcija

Postod maxialex » 09 Jan 2011, 00:39

utorak 11.01. se priblizava, mole se clanovi da u vecem broju prisustvuju sastanku u ponedeljak kako bi se odredili clanovi koji ce uruciti poklone
DREWOV ZAKON BIOLOGIJE AUTOPUTA
Prvi insekt koji naleti na čist vetrobran udariće baš ispred tvojih očiju.
maxialex
Site Admin
 
Postovi: 413
Pridružio se: 23 Dec 2008, 23:55
Lokacija: beograd, srbija

Re: humanitarna akcija

Postod milos » 10 Jan 2011, 17:49

evo i ja stigao iz svicarske, pored skijanja nabasah na vespa klub inace oni vespe ranga PX stare modele voze i sada na -5 i ima ih prilicno po gradu, dostojno sam predstavljao nas klub popio pola case piva j... ga oni po 5 krigli tu se nisam bas pokazao oni platili iako nisam poneo puno propagandnog materijala izljubili me tri puta cestitali bozic setili se i sve vas pozdravili, eto me veceras na dogovor, potvrdio sam dostavu poklona za sutra u 5 pa ajmo u sto vecem broju
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Prethodni

Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 13 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 13 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 318 dana 27 Apr 2024, 15:27

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju