humanitarna akcija

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

humanitarna akcija

Postod milos » 20 Nov 2010, 18:32

bio bi red da nekome ulepsamo novu godinu a opet bi lepo bilo da to budu deca, pokusao sam nekoliko puta sa davanjem krvi klupski ali slabo ste me pratili pa da probamo sa poklonima evo predlazem da posetimo neku ustanovu za brigu o deci a kao poklon bih prilozio 2 x po 20 lepih slikovnica ajde da cujemo jos neke ideje kao i nacin realizacije istih mislim da svako moze priloziti malo koje ce nekome znaciti puno...
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: humanitarna akcija

Postod djordje » 20 Nov 2010, 18:46

odlicna tema za sastanak u ponedeljak.
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: humanitarna akcija

Postod Igor Va » 20 Nov 2010, 20:40

Valjevo podrzava akciju.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: humanitarna akcija

Postod stevanpx » 21 Nov 2010, 21:27

Svaka čast Miloše!!
Mislim da je ideja više nego odlična ~4~
stevanpx
 
Postovi: 408
Pridružio se: 20 Jan 2009, 22:31
Lokacija: Novi Beograd

Re: humanitarna akcija

Postod milos » 22 Nov 2010, 09:15

hvala na podrsci nisam sumnjao ali mnogo ce znaciti konkretni potezi u realizaciji ideje kao sto sam dao primerom znaci u necemu sto cemo darivati toj deci, necu biti veceras na sastanku ali potegnite da ne ostane samo dobra ideja, mislim da svako moze doprineti bar jednom cokoladom.pored slikovnica prilozicu 10 CD-izdanja sa osnovama geografije za 6 razred, kao i 20 CD remix cecine muzike i 10 blokova za crtanje A3 evo pa pratite me.
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: humanitarna akcija

Postod maxialex » 22 Nov 2010, 23:27

mozemo grickalice, slatkise, sokove. to uvek dobro dodje u paketicu. hajde za pocetak da odredimo za koji uzrast bi pravili paketice i koliko.
DREWOV ZAKON BIOLOGIJE AUTOPUTA
Prvi insekt koji naleti na čist vetrobran udariće baš ispred tvojih očiju.
maxialex
Site Admin
 
Postovi: 413
Pridružio se: 23 Dec 2008, 23:55
Lokacija: beograd, srbija

Re: humanitarna akcija

Postod milos » 23 Nov 2010, 10:41

uzrast po mom prilogu bi bio od 5-10g ali ako posecujemo bolnicu onda to treba imati u vidu da ne izazovemo tugu u nekom decijem oku sto nece biti poklon za vece ili manje od ovoga, daklem moji su pokloni za uzrast od 5-10g a slatkise jedu svi na sastanku u ponedeljak cemo odluciti koju ustanovu posecujemo
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: humanitarna akcija

Postod milos » 02 Dec 2010, 19:35

evo i predloga kome uputiti poiklone a to je svratiste za decu u krfskoj bio sale i kazu treba im sve, a narocito hrana i sredstva za higijenu...
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: humanitarna akcija

Postod maxialex » 06 Dec 2010, 22:03

da, igrom slucaja sam se posle jedne konferencije za novinare sa organizatorima uputio u krfsku ulicu da im odnesemo viskove hrane i sokova koji su preostali.

iz razgovora sa vaspitacima, njima je potrebno sve
hrana, grickalice, slane ili slatke, a moze i hemija za domacinstvo posto deci tamo i ves peru, kupaju ih a higijena samog svratista je super samo sto im za to treba i odgovarajuca hemija tj sredstva.

u pitanju je svratiste za decu koja rade ili borave na ulici a tamo se trude da ih vrate u normalne tokove. u pitanju je dnevni boravak, tamo im pomazu i oko resavanja domacih zadataka, ucenja...

i naravno, za svaku donaciju dobija se potvrda tako da je sve legalno.

licno mislim da su za realizaciju ove pomoci potrebna mala sredstva posto bi se svelo na obicnu kupovinu u mega marketima.
DREWOV ZAKON BIOLOGIJE AUTOPUTA
Prvi insekt koji naleti na čist vetrobran udariće baš ispred tvojih očiju.
maxialex
Site Admin
 
Postovi: 413
Pridružio se: 23 Dec 2008, 23:55
Lokacija: beograd, srbija

Re: humanitarna akcija

Postod milos » 07 Dec 2010, 12:38

a da je stvar krenula u realizaciju evo i izvestaja sa sinocnjeg sastanka akcija je podrzana i konkretno tako sto je visak para za placanje sajta usmeren u humanitarne svrhe radi se o simbolicnoj cifri ali ljudi koji su dali pare za sajt sada nece priloziti za ovu akciju. sajt je isfinansiran od strane mene i Raleta a po osnovu angazovanja od strane kluba tako da ocekujemo i ostale clanove koji su bili angazovani u nekim akcijama da priloze sredstva,takofdje smo dogovorili da se pomoc uputi centru za decu u sremcici a da prilozi budu do 500din sto je misko odmah podrzao konkretnim sredstvima. molio bih svakoga ko se slaze sa ovom akcijom dodje u ponedeljak na sastanak i doprinese istoj.na sledecem sastanku bi dogovorili termin urucivanja pomoci
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Sledeća

Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 9 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 9 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 328 dana 27 Apr 2024, 23:11

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju