Najava za 25 april, voznja do Kosmaja

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

Re: Najava za 25 april, voznja do Kosmaja

Postod Igor Va » 16 Apr 2009, 22:21

Ovako,da se malo raspitam.Ajde mi "mladji" da poslusamo savet starijih i iskusnijih od nas i poslusamo njihov savet i predlog.Ipak oni postuju i neguju odredjenu tradiciju u kojoj smo mi novopeceni jos neiskusni.Ako je predlozen zajednicki rucak znaci neko je vec nesto organizovao (ili ce) ili vec ima ustaljena sema kako ce biti.Da mnogo ne polemisemo oko toga.Tradiciju mi "mladji " treba da nastavimo ali onako kako su je starije kolege vesparosi zapoceli,da ne uvodimo mnogo nekih svojih novina,lutanja kojekuda itd.
Meni treba 2-2,5 sata do Bg jer ne znam koliko ce tacno ljudi poci samnom.Za sada ima 3-4 zainteresovana ali do kraja sedmice jos ima pa cu javiti.Licno mi odgovara da se krene oko 10.30- 11.Vi se dogovorite u ponedeljak kod Daneta konkretno oko svega skupljanja,rucka itd i ja se po vama upravljam dalje.Pozdrav svima
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Najava za 25 april, voznja do Kosmaja

Postod djordje » 17 Apr 2009, 07:56

na poslednjem sastanku negde pred kraj rale je telefonirao svom bratu-rodjaku koji ima motel na kosmaju i dogovori se sa njim da nas ugosti. mislim da su cak i spominjali neki gulas.
igore, ti odluci da li dolazis prvo za bg ili se vidimo na kosmaju. od toga nam zavisi kada ce mo mi da krenemo iz bg.
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: Najava za 25 april, voznja do Kosmaja

Postod Igor Va » 17 Apr 2009, 08:30

Dolazim za Bg prvo i idemo zajedno svi.Ipak je tako lepse.Za sad ima par njih zainteresovanih ali ne mogu sa sigurnosti reci koliko.Vi se samo dogovorite detaljno kad se nalazimo i odakle krecemo i ja se po vama organizujem.Pozdrav
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Najava za 25 april, voznja do Kosmaja

Postod Igor Va » 17 Apr 2009, 12:15

Daco nije nista licno,nemoj se naci prozvanim.To sto sam napisao "mladjim" mislim na ucesce na skupovima.I ja do sada nisam ucestvovao na skupovima i ne znam kako organizacija funkcionise (mislim ne znam detaljno).Do skoro sam imao vespu V30T iz 1952 god 125cm i sa njom nisam mogao na neke ture jer sam prilicno udaljen od Bg.Nadam se da razumes o cemu govorim.Slobodno ti predlazi (i svi drugi ne samo ti) i ja predlazem i nikad se ne ljutim ako mi neko da neku primedbu na moj post ili komentar.Vidis i sam da sam non-stop na forumu i da mojih postova ima ni sam ne znam koliko (i glupih i pametnih) i ne ljutim se na bilo kakav komentar u vezi onoga sta sam predlozio.Vidim da si veoma aktivan clan i imas dosta pametnih ideja.Tu je vecina koja ce odluciti kako ce neki predlog funkcionisati zato napred i ne osecaj se prozvanim bez potrebe.
Pozdrav
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Najava za 25 april, voznja do Kosmaja

Postod djordje » 17 Apr 2009, 12:24

evo ja kao "stariji" da vam kazem da su dobrodosli svi predlozi i da ne ulazimo u teske teme. normalno da ce mo kod daneta da sve utanacimo.
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: Najava za 25 april, voznja do Kosmaja

Postod Igor Va » 17 Apr 2009, 12:28

Normalno Djordje nema potrebe za tim.Malo je moj termin "mladji" mozda neadekvatan ali odnosio se na ucesce na skupovima do sada.
MOMCI VAZNO JE DOBRO DRUZENJE,DOBRA NOVA PRIJATELJSTVA I UVEK NOVA ISKUSTAVA.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Najava za 25 april, voznja do Kosmaja

Postod Igor Va » 17 Apr 2009, 16:06

Daco niko nije ni pomislio da se nameces i da si naporan.U klubu imaju veoma pozitivno misljenje o tebi zato ne skaci na svaku i samo napred.Mislim da smo sa ovim vise zavrsili i nema potrebe za bilo kakvim objasnjenjima.Da se sada posvetimo predstojecim aktivnostima.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Najava za 25 april, voznja do Kosmaja

Postod Duleluk » 17 Apr 2009, 20:53

Jupiiiii opeI vožnja... superr!!!! Posebno ću da nabudžim mašinu za tu priliku!!!!
Duleluk
 
Postovi: 24
Pridružio se: 20 Feb 2009, 01:10

Re: Najava za 25 april, voznja do Kosmaja

Postod Igor Va » 17 Apr 2009, 21:36

Dule Goranova makina ide trecom jedva 120 km/h a tek 40-ak god napunila.Kaze da je samo gume bolje naduvao.Kako da mu pariramo sa nasim masinama? :lol:
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Najava za 25 april, voznja do Kosmaja

Postod maxialex » 19 Apr 2009, 13:01

ukljucicu turbo
DREWOV ZAKON BIOLOGIJE AUTOPUTA
Prvi insekt koji naleti na čist vetrobran udariće baš ispred tvojih očiju.
maxialex
Site Admin
 
Postovi: 413
Pridružio se: 23 Dec 2008, 23:55
Lokacija: beograd, srbija

PrethodniSledeća

Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 2 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 2 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 149 dana 28 Mar 2024, 00:34

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju