1. Nacionalni Vespa skup Zlatibor 2017

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

1. Nacionalni Vespa skup Zlatibor 2017

Postod Zilijen » 21 Apr 2017, 17:41

Poštovane kolege vesparoši,
U periodu od 9.6-11.6.2017. na prelepoj planini Zlatibor, održaće se
1. Nacionalni Vespa skup. Prijave kao i program skupa su na sledećem linku :
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... rm?c=0&w=1
Vidimo se

Žilijen
Zilijen
 
Postovi: 19
Pridružio se: 13 Sep 2009, 21:36

Re: 1. Nacionalni Vespa skup Zlatibor 2017

Postod stevanpx » 22 Apr 2017, 09:36

Hvala na obavestenju.
stevanpx
 
Postovi: 408
Pridružio se: 20 Jan 2009, 22:31
Lokacija: Novi Beograd

Re: 1. Nacionalni Vespa skup Zlatibor 2017 pod ?

Postod chupayu » 22 Apr 2017, 09:47

@zilien
A vi ste?

Lepo Vas je videti posle dugo vremena
Vi ste iz organizacije ili ste samo neko ko ima pristup ovom forumu?

Molim da objasnite ko je organizator "nacionalnog" valja se koristiti strani jezik. Navikli ste!
Koji su detalji oko prijave?

Molim Vas da podelite sve informacije o tom domaćem okupljanju
Cena Smeštaj Odnos cene i kvaliteta

Molim Admina da ovu temu zaključa dok se ne dobije zvanično poziv od vlašćene osobe do tada se ovo mora smatrati kao rekla kazala.
Lep maraton vikend i Suv drum
Pozdrav
1024
~83~ ~83~ ~83~
chupayu
 
Postovi: 694
Pridružio se: 11 Apr 2009, 19:07
Lokacija: Novi Beograd

Re: 1. Nacionalni Vespa skup Zlatibor 2017

Postod Zilijen » 22 Apr 2017, 15:23

Poštovene kolege,
Ko sam piše ovde
viewtopic.php?f=27&t=184&start=70
Ovau temu sam otvorio iz najbolje namere kao, još uvek, član ovog foruma, i kao deo tima koji organizuje 1. Nacionalni Vespa skup.
Pošto su prijave otvorene, više nije ništa rekla kazala, već je skup odavno zvanično prijavljen, a sada su i prijave otvorene. Mogu sa izuzetnim zadovoljstvom reći da je odziv, do sada, fenomenalan. Imamo preko 50 prijava za prvih 24h od kada su prijave otvorene. U samoj prijavi
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... rm?c=0&w=1
imate plan i program skupa, kao i preporučeni smeštaj. Smeštaj u tom objektu je preporučen jer će tu biti doručak i svečana večera. Moram reći da je u tom objektu, po meni, smeštaj skup, ali, učesnicima je na raspolaganju veliki broj privatnog smeštaja na Zlatiboru sa cenama od 20-35 Evra za apartman za 4 osobe.
Ukoliko imate još nekih pitanja, rado ću svima izaći u susret sa pojašnjenjima.

Pozdrav svima

Žilijen
Zilijen
 
Postovi: 19
Pridružio se: 13 Sep 2009, 21:36

Re: 1. Nacionalni Vespa skup Zlatibor 2017

Postod chupayu » 22 Apr 2017, 15:37

@zilijen
Od 2010 ovo je prva Vaša objava?

Ko Vas je probudio?

Gde ste do sada bili?

Hvala na nameri
Pozdrav
1024
~83~ ~83~ ~83~
chupayu
 
Postovi: 694
Pridružio se: 11 Apr 2009, 19:07
Lokacija: Novi Beograd

Re: 1. Nacionalni Vespa skup Zlatibor 2017

Postod Zilijen » 22 Apr 2017, 17:14

Poštovani kolega,
Forum kao vid komunikacije na internetu polako ali sigurno izumire. Ako pogledate ovaj forum, videćete da postova ima godinama sve manje, a broj učesnika koji ga prate, rapidno opada. To što nisam pisao ništa od 2010 godine, samo znači da nisam imao ništa pametno da napišem, ali ne znači da nisam povremeno posećivo forum. Iako sam član jednog drugog Kluba, nigde nisam zatvorio vrata za sobom, i sa svakim ovde nisam u zavadi i svakom mogu slobodno da pogledam u oči.
Smatram da je za 1. Nacionalni Vespa skup svima nama u interesu da prođe u što boljoj organizaciji i da ima što više učesnika, čime ćemo u svet poslati lepšu sliku o Srbiji kao dobrom domaćinu i Srbima kao srdačnim ljudima. Od nas zavisi ta slika i cilj nam je, valjda svima ovde, popularizacija Vespe i prezentacija Srbije u što boljem svetlu. Imamo veoma veliki broj prijavljenih stranaca. Ogroman odziv iz Mađarske, koji su puni utisaka od prošlogodišnjeg skupa u Beogradu, tu je dosta učesnika, po prvi put iz Francuske i Belgije. O našim susedima (Italijani, Hrvati,Bugari, Rumuni, Grci, Makedonci i braća Crnogorci) da ne govorim. Zbog toga ne shavatam ovakve negativnosti od pojedinaca u vezi ovog skupa. Skup je otvoren za sve, i svi su i više nego dobro došli.
U nadi da ćemo se videti u što većem broju, srdačno Vas pozdravljam

Žilijen
Zilijen
 
Postovi: 19
Pridružio se: 13 Sep 2009, 21:36

Re: 1. Nacionalni Vespa skup Zlatibor 2017

Postod chupayu » 22 Apr 2017, 17:44

@zilijen
Sada ste hrabro rešili da progovorite!

Niste član ali ste na forumu koji kako sami kažete
izumire.

Pa zašto to sebi radite?
Pozdrav
1024
~83~ ~83~ ~83~
chupayu
 
Postovi: 694
Pridružio se: 11 Apr 2009, 19:07
Lokacija: Novi Beograd

Re: 1. Nacionalni Vespa skup Zlatibor 2017

Postod Zilijen » 22 Apr 2017, 18:20

Poštovani kolega,

Kao što sam već napomenuo, napišem nešto kada smatram da je važno, a smatram da je 1. Nacionalni Vespa skup Srbije itekako važan događaj za našu Vespa zajednicu u Srbiji.
Za odumiranje foruma sam rekao generalno. Kao što neki znaju, administrator sam Piaggio foruma, koji je do pre nekoliko godina bio izuzetno posećen, a sada jedva da bude jedan post nedeljno. Većina administratorskog posla se svodi na brisanje stranih botovkih postova. O forunu Kluba čiji sam član, da i ne govorim. Sve se svodi na brze komunikacije putem Viber i sl grupa i FB stranica.
Šta da radim kada sam čovek širokog srca, ili što rekoše, evropski čovijek širokijeh shvatanja, pa sam hteo da lepu vest o održavanju 1. Nacionalnog Vespa skupa, Zlatibor 2017. podelim sa svim ljudima dobre volje koji voze Vespu.
Svi zainteresovani su dobro došli, organizatori, koji su se svojski potrudili da se skup održi, potrudiće se da svi budu zadovoljni organizacijom i sadržajima skupa. Vožnja vozom Šarganskom osmicom kao i poseta Drvengradu, siguran sam da će svima koji nisu to doživeli, ostati u lepom sećanju. Takođe, hrabrijima je na raspolaganju vožnja paraglajderom.

Sdračan pozdrav i suv drum

Žilijen
Zilijen
 
Postovi: 19
Pridružio se: 13 Sep 2009, 21:36

Re: 1. Nacionalni Vespa skup Zlatibor 2017

Postod chupayu » 22 Apr 2017, 18:29

@zilijen

Imate poruku u PP
Napisali ste šta ste poželeli
Hvala
Samo napred
Suv drum
Pozdrav
1024
~83~ ~83~ ~83~
chupayu
 
Postovi: 694
Pridružio se: 11 Apr 2009, 19:07
Lokacija: Novi Beograd

Re: 1. Nacionalni Vespa skup Zlatibor 2017

Postod djordje » 23 Apr 2017, 08:22

Код српског домаћина важи правило, везано за прославе, славе, свадбе...: „Ако желиш да ти неко дође у госте, мораш и ти пре тога код њега да одеш." Ово се једино не односи на сахране.
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29


Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 6 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 6 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 149 dana 28 Mar 2024, 00:34

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju