Kalendar VCB

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

Kalendar VCB

Postod djordje » 06 Feb 2009, 09:34

Sa ovim prvim suncanim danima pocinje razmisljanje o kalendaru zajednickih druzenja u 2009. Pored vec ustaljenih vidjanja ponedeljkom kod Daneta, hronoloski bi trebalo da zakazemo:
1 - Zvanicno otvaranje sezone /promotivna voznja Beogradom i Avalom/
2 - Vesparenje u Golupcu /poseta nekoj od usputnih Bogomolja i Luburi u selu Usje/
3 - Vesparenje na Divcibarima /rucak sa kolegama iz Valjeva i poseta manastiru/
4 - Vespa word days u Austiji/zajednicki odlazak u Zell am See - Kaprun/
Ocekujemo vase predloge termina za postojeca druzenja kao i predloge aktivnosti koje bi usle u kalendar.
pozdrav VCB
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: Kalendar VCB

Postod Nikola » 11 Feb 2009, 10:55

Sve su ovo dobre ideje, ali da bi ovo sve zazivelo , mora da se podigne na mnogo visi nivo i da se clanstvo poveca na mnogo veci broj. Mislim da min 1000 i vise clanova nije tesko privuci samo je potrebna dobra organizacija, i narmalno je da organizacija cele te price mora da kosta odnosno da stvara neke troskove. Moje dosadasnje iskustvo govori da su ljudi zainteresovani itekako za takvu vrstu druzenja ali nisu informisani na pravi nacin.
Ne verujem da bi iko pravio pitanje za neku vrstu clanarine recimo u iznosu od 1EUR/mesecno , a to bi moglo da pokrije troskove zaposlenog, nekog ko bi se time profesionalno bavio ,npr organizacijom raznih izleta, okupljanjima, blagajnom itd.
Mislim da je potrebna samo dobra volja da se krene u tom pravcu.
Zelim da cujem i misljenje Vas ostalih
Nikola
 
Postovi: 5
Pridružio se: 07 Feb 2009, 16:05

Re: Kalendar VCB

Postod milos » 11 Feb 2009, 21:53

Nikola ideja je super, imas punu podrsku svih nas iz kluba i odresene ruke u svakom pogledu
ka realizaciji ideje. Ja licno sam spreman da se prihvatim svakog zadatka kao i vece clanarine. Pa hajde onda da zajedno dignemo celu stvar na visi nivo.
Milos
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: Kalendar VCB

Postod djordje » 11 Feb 2009, 21:57

Kad je uravnilovka u pitanju i ja sam uz Vas.
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: Kalendar VCB

Postod Igor Va » 12 Feb 2009, 08:04

Kao clan kluba iz Va slazem se sa idejom i podrzavam sve sto je za napredak kluba.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Kalendar VCB

Postod Nikola » 12 Feb 2009, 11:53

Pozdrav Vesparosi,
Ako mislite da mozete i naravno zelite da se upustite u tako nesto procitajte moje ideje i predloge.
U Bgd-u je u Martu sajam motocikala i mislim da je to pravi trenutak za informisanje ljudi .
Obezbedice se prostor na sajmu gde ce se izloziti jedna dobro restaurirana vespa, uraditi dosta reklamnog materijala, ljudstvo koje ce davati info... Mislim da je rezultat neizbezan. Recimo da taj trosak iznosi 1000eur sve komplet. Ako nas ima sada 50tak to je po 20eura svako da ulozi, koje kasnije moze da refundira u odredjenom periodu kako se clanstvo bude sirilo ili da se odrekne toga i sl. Naravno slede i druge akcije,ali neka to bude za kasnije.
Ako krecemo u akciju ,javljajte, ako ne uzivajte u snegu koji pada.
Cao
Nikola
 
Postovi: 5
Pridružio se: 07 Feb 2009, 16:05

Re: Kalendar VCB

Postod djordje » 12 Feb 2009, 14:00

Krecemo u akciju. Dodji u ponedeljak kod Daneta. Razmisljaj o sponzorima, posto nemamo 50 clanova
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: Kalendar VCB

Postod Nikola » 13 Feb 2009, 11:04

Pozdrav Vesparosi,

Videcemo se u ponedeljak,mislim da je bitno i da sve akcije budu na forumu kako bi svi mogli da budu informisani , dosli ili ne kod Daneta.
Troskovi predstavljanje sajam motocikala:
Prostor sajam 10m2, 600EUR,troskovi izrade flajera videti sa Milosem , da kazemo 100-200EUR. Takodje mislim da je potrebno po 2 osobe u smeni rade.
Sajam po svojoj statistici ocekuje min oko 15.000 posetilaca. Neka 10tak % bude zainteresovano za uclanjenje u VCB to je oko 1500 ljudi.

Pitanje koje se sledece postavlja, sta posle sajma?
Sta raditi sa clanstvom od 1500 ljudi, zamislite samo da svako od njih samo JEDNOM pozove telefonom osobu koja je zaduzena za pruzanje informacija, a svako ce verovatno posle uclanjenja pitati STA DALJE.

Zato sam rekao da takvo udruzenje mora imati i nekog ko bi se profesionalno bavio tom administracijom. Ako nista drugo pa VCB kao udruzenje gradjana ima PIB br, u obavezi je da vodi poslovne knjige i slicno. Ako udruzenje prima uplate od clanova to mora da se zavede u knjige, neko mora da bude odgovoran za to, sve transakcije moraju biti javne da ne bi bilo nesporazuma kako sa poreznicima tako i sa clanstvom. Kad je Djordje rekao pa Luburi i Joci nije trebao knjigovovodja, slazem se sa tim, ali sve ovo nema veze sa tadasnjim vremenom i tom situacijom.
Nikola
 
Postovi: 5
Pridružio se: 07 Feb 2009, 16:05

Re: Kalendar VCB

Postod djordje » 13 Feb 2009, 23:19

Pozdravljam tvoju volju i energiju koju zelis da usmeris u progres VCB-a, samo moram da ti naglasim da je moto naseg kluba, druzenje i Vesparenje, a ne dopisivanje preko foruma. Tvoj predlog zahteva dogovor svih nas i najbolje je da to uradimo kod Daneta, a o tome sta smo se dogovorili objavicemo na nasem sajtu.
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: Kalendar VCB

Postod Gogo23 » 14 Feb 2009, 21:04

Jel smo vec negde utvrdili Kalendar?Trebaju mi tacni datumi izleta,voznji itd. ?
Ne bi bilo lose da to dobijemo ovih dana,da mozemo planirati!
Ili trebamo jos nesto u ponedeljak da utvrdimo.
Gogo23
 
Postovi: 168
Pridružio se: 30 Jan 2009, 10:18

Sledeća

Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno je 1 korisnik OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 1 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 149 dana 28 Mar 2024, 00:34

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost