REDIZAJNIRANJE SAJTA

utisci... komentari...

REDIZAJNIRANJE SAJTA

Postod djordje » 01 Feb 2009, 09:26

Kao sto ste primetili u toku je redizajniranje naseg sajte . VCB je ovaj odgovoran zadatak poverio svojim clanovima od ukusa Saletu i Paji Bugarinu ali mi ocekujemo i vasu pomoc.
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: REDIZAJNIRANJE SAJTA

Postod Kivno » 02 Feb 2009, 12:43

Ovo što je dosad napravljeno je fenomenalno!!! Svaka čast, kapa dolje...

Iako, nije da me se tiče ali ako smijem primjetit malo su vam boje onih kockica "metro" ;) , pogotovo zadnjih pet :mrgreen:. Nisam homofob, možda samo "rozofob" :?: ...
Kivno
 
Postovi: 26
Pridružio se: 22 Jan 2009, 10:58

Re: REDIZAJNIRANJE SAJTA

Postod sale » 02 Feb 2009, 16:48

sto se boje tice jednostavno se desilo, a menja ce se sigurno. mada sto se rozofobije tice kazu da je 'jedan deo one muske stvari' ruzicast zato sto je za zenske :lol:
Slika
sale
 
Postovi: 114
Pridružio se: 25 Dec 2008, 15:26
Lokacija: srbija

Re: REDIZAJNIRANJE SAJTA

Postod sale » 02 Feb 2009, 16:50

zaboravih, hvala na kritikama. ipak se trudimo da bude sve u duhu prve dve recenice rubrike 'o nama'
Slika
sale
 
Postovi: 114
Pridružio se: 25 Dec 2008, 15:26
Lokacija: srbija

Re: REDIZAJNIRANJE SAJTA

Postod Nikola » 11 Feb 2009, 10:58

Sve su ovo dobre ideje, ali da bi ovo sve zazivelo , mora da se podigne na mnogo visi nivo i da se clanstvo poveca na mnogo veci broj. Mislim da min 1000 i vise clanova nije tesko privuci samo je potrebna dobra organizacija, i narmalno je da organizacija cele te price mora da kosta odnosno da stvara neke troskove. Moje dosadasnje iskustvo govori da su ljudi zainteresovani itekako za takvu vrstu druzenja ali nisu informisani na pravi nacin.
Ne verujem da bi iko pravio pitanje za neku vrstu clanarine recimo u iznosu od 1EUR/mesecno , a to bi moglo da pokrije troskove zaposlenog, nekog ko bi se time profesionalno bavio ,npr organizacijom raznih izleta, okupljanjima, blagajnom itd.
Mislim da je potrebna samo dobra volja da se krene u tom pravcu.
Zelim da cujem i misljenje Vas ostalih
Nikola
 
Postovi: 5
Pridružio se: 07 Feb 2009, 16:05

Re: REDIZAJNIRANJE SAJTA

Postod Loren » 11 Feb 2009, 15:55

Ma samo budite strpljivi. Ja se vespama bavim od 1974., pa sam eto dočekao Vespa klub u Hrvatskoj. Najprije sa malo, a onda sve više članova. Nema ništa na brzinu, a za vespu vrijemw i onako nema veze.
Loren
 
Postovi: 3
Pridružio se: 24 Jan 2009, 17:43

Re: REDIZAJNIRANJE SAJTA

Postod djordje » 11 Feb 2009, 21:13

Posto si na 3 razlicite teme dao istu kritiku, u ime Vesparosa koji se druze od 1959. god. mogu da ti saopstim da Lubura, Dane Kengur, Joca Zmija ... nikada nisu imali blagajnika, ali zato se i dan danas voze na Vespama i intenzivno druze. Mi mladji smo negde prepoznali leputu Vesparenja i nastavljamo tradiciju beogradskog asvalta. Kako bi to bilo lepo da nas ima 1000, ali budi siguran da ce nas 30-ak se uvek lepo druziti. U svakom slucaju tvoja kritika bez konkretne akcije nema efekta, pa te zato pozivam da u sledeci ponedeljak dod Daneta izlozis svoje predloge. VCB
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: REDIZAJNIRANJE SAJTA

Postod djordje » 11 Feb 2009, 21:29

Evo Loren da i tebi odgovorim. Stvarno bi voleo da u neko dogledno vreme /pre Austije/ ti i tvoji Vesparosi budete nasi gosti u Bgd. Tom prilikom bi se uverio da se mi u svim generacijama druzimo, jer nas spaja ljubav prema Vespi. Koliko je bolje imati i 30-ak pravih Vesparosa nego stotine skuterasa. U Bg kad za nekog kazes da je Vesparos, to znaci puno toga, a po pravilu takvih ne moze biti puno jer "Vespa je stil zivota, a ne scooter". VCB
P.S. da li imas nekog iskustva vezanog za prevoz Vespi auto prikolicom?
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: REDIZAJNIRANJE SAJTA

Postod Kivno » 13 Feb 2009, 12:49

Da se priključim raspravi iako nije topic (pa nek administratori premjeste zadnja 3-4 posta).
Ovo govorim iz iskustva, kao jedan od osnivača VCC. Vjerujem da mi neće nitko zamjeriti, pogotovo "stara garda" (Lubura, Kengur i Zmija).
Ne sumnjam da su oni (LKZ) sami sebi dovoljni što se druženja tiče ali bilo bi jako dobro kad bi dio svog iskustva i ljubavi prema Vespi prenjeli na mlađe. Ne po principu "hoćeš-nećeš" nego privući ih da to žele.
Iz tih razloga, na vašem mjestu ja bi:
- Djelovao kao nacionalni Klub a ne gradski. Vjerujem da i izvan Beograda ima vespaša (ako se ne varam već se javio netko iz Valjeva) a osim toga možete postat članovi Vespa World Cluba i time privuć još ljudi.
- Uveo članarinu od cca 10 eura da se izbjegnu ljudi koji će se pojavit jednom i nikad više. Šta će vam brojnost članstva ako nikog neznate? Bitna je kvaliteta a ne kvantiteta vjerujte mi. Ne kažem da ćete bez članarine navuć samo loše nego se ljudi više interesiraju kad odvoje svoje novce pa ih nemorate vi vuć za rukav i podsjećat na susrete i ostalo. Neznam kako je u Srbiji ali mi kao registrirani Klub moramo imat bankovni račun koji nas košta oko 100 eura godišnje.

Toliko za sada i nadam se da ne zamjerate.
Kivno
 
Postovi: 26
Pridružio se: 22 Jan 2009, 10:58

Re: REDIZAJNIRANJE SAJTA

Postod djordje » 14 Feb 2009, 00:05

Naravno da ti ne zameramo, cak naprotiv pozdravljamo svaku sugestiju i kritiku. Mozda nisi primetio ali u jednom od mojih odgovora Lorenu spomenuo sam da se ovih dana konstituisemo u Savez Vespa Klubova Srbije i da ce mo pod tim nazivom uci u sve Vespa asocijacije ukljucujuci i VWC. Osecam potrebu da ti preko foruma, ako je to moguce /posto nisi u mogucnosti da dodjes na nas sastanak/, objasnim da mi nismo nikakva druzina staraca nego da u svojim redovima imamo i puno mladih ljudi sa naprednim idejama. Visegodisnji problem je u tome sto oni ne shvataju da biznisom treba da se bave negde drugde a ne u VCB. Mi sredstva za finansiranje raznih akcija skupljamo po principu koliko ko hoce i moze da da. Veruj mi da uvek ostane kusura za sledecu akciju. U proteklih 10-ak godina prosli smo kroz faze raznoraznih pokusaja sponzorstava, clanarina, biznis varijanti i uvek se vracali na to da svako prema svojim mogucnostima /a to mi najbolje znamo medju sobom koliko ko ima u djepu/, ucestvuje u troskovima VCB. Na ovaj nacin sticemo velike simpatije, jer ljudi prepoznaju pravo druzenje bez materijalne koristi i za bilo kakvu vrstu usluge svuda su nam otvorena vrata. Godinama se na standu "Pontadere" na sajmu motora besplatno dele nasi flajeri, sve Beogradske televizije svake godine besplatno emituju priloge sa naseg otvaranja sezone .... da se ne hvalim vise. Sve u svemu na ovaj nacin imamo formiranih 5 generacija Vesparosa i uvek je svako dobro dosao sa novim idejama i predlozima, samo kod nas je ko u pokeru - sve sto kazes, to moras i da udjes.
Vidimo se uskoro /mozda i pre Austrije/ pa ce mo o svemu uz pice i kafu. Pozdrav VCB
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Sledeća

Povratak na ODRŽANE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 2 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 2 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 149 dana 28 Mar 2024, 00:34

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju