Pozdrav braco Sloveni!

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

Pozdrav braco Sloveni!

Postod dbx » 29 Apr 2009, 15:48

Ja sam iz Moskovskog Vespa Kluba, Rusija. Planiram da dodjem uskoro u Beograd iz Montenegro da kupim Vespu za koriscenje u Ulcinju. Interesuje VESPA GTS З00. Bicu Vama veoma zahvalan ako mi date bilo koju informaciju o Vespa ili Piaggio shop u Beogradu. Adresa, telefoni, website.

Ili posavetujte kako postupiti... Evo kako stvari stoje... Idem iz Moskve na З mesecni rad u Ulcinj, Montenegro. I treba mi skuter za svakodnevno koriscenje. Treba mi Vas savet kako, gde i jeftinije to uraditi. Kakva je situcija sa carinom ako kupim Vespu u Beogradu i vozim je sam u Ulcinj? Ili bolje to uraditi putem voza?

Unapred zahvalan,
Denis
dbx
 
Postovi: 1
Pridružio se: 27 Apr 2009, 13:31

Re: Pozdrav braco Sloveni!

Postod Igor Va » 29 Apr 2009, 17:16

Pozdrav i dobro dosao na sajt Vespa Club-a Beograd.
Savete davati je malo ne zahvalno jer niko ne zna sta ce na kraju od tog saveta ispasti.
Ako si drzavljanin Srbije onda ti je bolje kupiti vespu u Srbiji registrovati je i voziti dole naravno bez ikakvih problema(samo izvadis zeleni karton zbog nedaj Boze nekih saobracajnih nezgoda)i miran si..Ako je kupis dole u Monte Negro posle ces imati problema oko prebacivanja na Srpske tablice.Moraces onda opet carinu ,registraciju i sve izpocetka.Znaci duple pare (oko carine i reg).
U Beogradu ima PIAGGIO UNI GROUP koji prodaje nove vespe tel 011-2621959.
Koliko sam ti pomogao ne znam ali sam odluci koja ti varijanta najvise odgovara. 8
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Pozdrav braco Sloveni!

Postod boban » 02 Maj 2009, 23:17

Pozdrav bratu po vespi Denisu i moskovskom vespa klubu!
Pre svega moras znati da su sada Srbija i Montenegro dve posebne drzave, tako da je vazno znati sta planiras sa vespom posle odnosno da li ces na poslu mozda ostati duze od 3 meseca. U Beogradu moze da se kupi nova Vespa ali sto bi je ti vozio u Montenegro kada verovatno neka prica postoji i tamo. Napisi detaljnije sta te interesuje pa cemo ti nesto odgovoriti! Jel ima neka Viatka-kako stoji star sa izvozom iz Rusije?
boban
 
Postovi: 30
Pridružio se: 24 Jan 2009, 22:33

Re: Pozdrav braco Sloveni!

Postod stevanpx » 12 Maj 2009, 23:10

U Crnoj Gori, u Kotoru postoji Piaggio centar u kome mogu da se kupe svi novi Piaggio skuteri kao i delovi i oprema a prodavnica se nalazi u samom centru grada.Prosle godine kada sam bio bili su i do 20% jevtiniji od Beogradskih dilera za skutere, ali ne i za delove i opremu. Firma je AD Napredak Kotor ,salon Max moto 082/325 -135 i 334-692
stevanpx
 
Postovi: 408
Pridružio se: 20 Jan 2009, 22:31
Lokacija: Novi Beograd

Re: Pozdrav braco Sloveni!

Postod Бутор » 18 Maj 2009, 16:40

U Ulcinju imaš autorizovani Piaggio servis. oni nažalost nemaju prodajni salon, ali kod njih možeš da naručiš motor pa da sačekaš neko vreme da ti ga isporuče.
Бутор
 
Postovi: 10
Pridružio se: 05 Feb 2009, 14:54


Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 2 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 2 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 251 dana 04 Apr 2024, 13:28

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju