Vesparenje po Divcibarama

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

Re: Vesparenje po Divcibarama

Postod Igor Va » 18 Jun 2009, 10:14

Evo kao sto vas je Srle obavestio da malo dopunim sta sam se sa vlasnikom motela Borik dogovorio.
Za rucak nam je ponudjen kotlic tipa gulasa,paprikasa,pasulja sa kolenicom i sl(salata,hleb).Vlasnik preporucuje pasulj sa kolenicom kao izvrstan i daje da mi biramo jelo po zelji i da mu javim.
To je sto se tice rucka koji bi nas cekao oko 13-14 h ili kad mi to kazemo.Za veceru nisam obezbedio nista konkretno iz razloga razlicitih pogleda na jelovnike i vreste hrane medju nama,ali dat je na koriscenje motelski zidani veliki rostilj ~31~ koji se nalazi u basti i na njemu da spremamo nase meso koje mozemo doneti sa sobom.Tako da sto se tice vecere to bi mogla biti varijanta.
Kao sto je normalno bilo me sramota da trazim da donesemo nase pice jer je vlasnik suvise korektan,tako da cemo pice konzumirati motelsko.
Za smestaj su ponudjeni ~78~ bungalovi u sklopu motela i par soba.U pitanju su dupleksi sa kupatilom.Ko dolazi sa lepsom polovinom da obavezno javi zbog posebnog smestaja.Cena prenocista po osobi je 1000 din(na popustu).
Posle zajednickog rucka planiran je obilazak crkve u centru Divcibara gde bi popalili svece i pomoloili se za nas i vedre i ciste drumove.
Posle obilaska crkve Sv.Pantelejmona voznja do Vidika(oko 2 km) odakle se pruza prelep pogled na nasu Srbiju.I naravno dokumentovanje svih desavanja.
Po zelji ekipe poseta zatvorenog bazena u hotelu Divcibare (po dogovoru i zelji).Tako da ponesite kupace gace.
Po zavrsetku desavanja povratak u motel organizacija vecere ~31~ ~73~ i dalje druzenje ~74~ .
Vespe ce biti smestene u garazi vatrogasnog doma (200 m)da ne noce napolju a inace motel je ceo pod video nadzorom i ima svog cuvara.
Molim zainteresovane da se prijave radi rezervacije smestaja i naravno broja za rucak jer je vlasnik izrazio zelju da mu ranije javim.
Molio bi da se javi ljudima koji nisu cesto na forumu i da se upoznaju i nekog ko ce na sebe prihvatiti tu organizaciju u Bg.Dogovorite se kod Dana u ponedeljak o detaljima.Mislim da bi Srle i Daca to odradili dobro(da se drugi ne ljute) i naravno ako im nije problem.
Isto tako za dogovor oko mesa za rostilj i novca a ja cu sto se tice Valjevske ekipe to odraditi.
Sto se tice marsute do Divcibara ja cu vam predloziti najbolje varijante za put koliko popodne.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Vesparenje po Divcibarama

Postod Igor Va » 18 Jun 2009, 11:14

Inace druzenje je planirano za subotu 27.06.To nisam rekao jer je tako po kalendaru kluba a mislim da vec kasnije krecu godisnji odmori i morske avanture.
Sto se tice drugog dana nedelje ostavljena je mogucnost svakom pojedincu da za sebe odluci kao ce se hraniti.Razlog tome je normalno finasijse prirode jer nismo svi istog materijalnog sanja,tako da ko zeli moze doruckovati nesto na drugom mestu (pekari,piceriji,prodavnici) a normalno ko zeli moze i u motelu.U koliko ekipa ostaje i na rucku mozemo organizovati nesto drugo po zelji po ceni za nas.
PREDLOG PUTOVANJA:Ekipi predlazem dve verzije puta: 1. Ibarskom magistalom do Celija,Gde bi skrenuli kod OMV pumpe za Lajkovac ka Valjevu.Put sa Ibarske ka Lajkovcu i Valjevu je nov i sirok.Valjevska ekipa vas ceka u Divcima gde skecemo svi zajedno za Mionicu i penjemo se na Divcibare.
2. BGD preko Obrenovca,Uba i izlazak na isti put za Va gde bi vas opet na istom mestu cekala ekipa iz Va.Ovaj deo puta preko Obrenovca je manje opterecen od Ibarske ali i losiji.Ima nesto malo kocke posle Obrenovca ka Ubu.
NE SAVETUJEM put Ibarskom preko Bogovadje,Mionice ili Ibarskom preko Ljiga,Mionice jer je losiji put i ima krivina i dosta njiva pored puta,tako da postoji velika sansa da neko sa nekim traktorom i raznim poljo-masinama izleti na kolonu.Pricam iz iskustva o delu puta oko Ljiga i Bogovadje.
Ipak rizike svesti na minimum.
U svakom slucaju kilometraza preko Obrenovca i Ibarskom skoro je identicna razlika par km.
Toliko za sada.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Vesparenje po Divcibarama

Postod Nenad » 18 Jun 2009, 11:33

Pre par dana smo Goran i ja isli do Uba preko Obreovca!

Mogu vam reći da je put u očajnom stanju! Autom nisam smeo da vozim vise od 50km jer je prepun udarnih rupa!

A da ni putokaza nema!
kada smo upitali nekog lika u Obrevcu gde je put za Ub!ž
rekao nam je da prođemo kroz fabrčki krug i da je tamo put za ub!
Toliko o putokazim

Ibarska magistrala je opterećenija saobraćajem ali i udobnija za vožnju!

Stoga vam savetujem da se odlučite za Ibarsku! ~2~ ~7~

Obratiti pažnju na brzinu jer ih ima ~8~
Tri nepisana pravila:
1.
2.
3.
Nenad
 
Postovi: 753
Pridružio se: 12 Jan 2009, 12:48
Lokacija: Beograd

Re: Vesparenje po Divcibarama

Postod djordje » 18 Jun 2009, 13:13

to je organizacija vesparenja a ne ..... bravo Igore
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: Vesparenje po Divcibarama

Postod sale » 19 Jun 2009, 19:07

eh da ga je bilo u austriji... ~9~
Slika
sale
 
Postovi: 114
Pridružio se: 25 Dec 2008, 15:26
Lokacija: srbija

Re: Vesparenje po Divcibarama

Postod Igor Va » 19 Jun 2009, 19:11

Jos jedan predlog za nedelju(drugi dan) 28.06. Ponovna poseta crkve Sv.Pantelejmona prisustvovanje sv.liturgiji jer na taj da 1389 god izgubili smo ono nase pravo Srpsko na Polju Kosovu.Tacnije Vidovdan je i daje se pomen na Srpskog car Lazara , njegove junake i kosovski boj.
Pa ako se ekipa slaze i to da ubacimo u program druzenja.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Prethodni

Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 16 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 16 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 458 dana 29 Apr 2024, 05:23

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju