KAKO POSTATI CLAN VESPA KLUBA

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

Re: KAKO POSTATI CLAN VESPA KLUBA

Postod Igor Va » 08 Apr 2009, 18:38

Joso potrazi coveka i uzmi br i javi Djordju.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: KAKO POSTATI CLAN VESPA KLUBA

Postod rybers » 01 Maj 2009, 10:57

Meni i dalje nije jasno kako da postanem član kluba :roll: .
Da li sam se registracijom na forum ujedno i učlanio u klub (a gde onda da upišem BROJ LICNE KARTE, MODELVESPE I GODISTE, i BROJ MOBILNOG TELEFONA pošto tih polja nema u korisničkom kontrolnom panelu). A ako postoji još neka forma za prijavu u članstvo, molio bih neki link. Pa da i ja prionem na rad ~5~
rybers
 
Postovi: 5
Pridružio se: 30 Apr 2009, 18:01
Lokacija: Zemun

Re: KAKO POSTATI CLAN VESPA KLUBA

Postod Igor Va » 01 Maj 2009, 13:55

Pozdrav Rybers!
Dobro dosao.Sto se tice uclanjenja i clanarine to je bar lako.Mi smo neprofitabilna organizacija.Zvanicne clanarine nema iz vise razloga(o tome nebi na forumu).Naravno imamo sve sto jedan pravi klub treba da ima rukovodstvo,administaratore,tehnicku ekipu idr da ne nabrajam.
Donosenje odluka o aktivnostima funkcionise po principu Predlozi i vecina odlucuje.Troskovi oko nekih organizovanih manifestacija -druzenja funkcionise po principu podele na jednake delove medju ucesnicima.Dovoljno je da se ukljucis u rad kluba,angazujes sebe koliko mozes,dolazis na stalno mesto okupljanja kafe "Kengur" i to je to.
Sebe mozes predstaviti u postu NOVI CLANOVI u ODRZANE AKTIVNOSTI i tu ostaviti svoj kontakt tel,raci nesto o sebi i svojoj vespi kao i sliku staviti. ~3~ ~4~
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: KAKO POSTATI CLAN VESPA KLUBA

Postod maxialex » 01 Maj 2009, 20:39

sve sto je igor napisao stoji. mi smo nedavno tj na izletu na kosmaj, obavili dodatno fotografisanje clanova u smislu kompletiranja foto galerije nasih clanova, pa bi bilo dobro da posaljes ili doneses kod daneta neku fotku gde ste zajedno ti i tvoja vespa. u toku je formiranje baze clanova, gde ce svaki clan biti predstavljen sa odredjenim informacijama o sebi (ime, prezime, model koji vozi...)
ukoliko je problem dolazak kod daneta, posalji mi na privatnu poruku fotku i osnovne podatke
DREWOV ZAKON BIOLOGIJE AUTOPUTA
Prvi insekt koji naleti na čist vetrobran udariće baš ispred tvojih očiju.
maxialex
Site Admin
 
Postovi: 413
Pridružio se: 23 Dec 2008, 23:55
Lokacija: beograd, srbija

Re: KAKO POSTATI CLAN VESPA KLUBA

Postod rybers » 02 Maj 2009, 22:27

Super! Žao mi je što sam (smo - vespica, ženica i ja) propustili vožnju do Kosmaja, ali biće valjda i taj Golubac... U svakom slučaju, eto nas u ponedeljak u Kenguru.
rybers
 
Postovi: 5
Pridružio se: 30 Apr 2009, 18:01
Lokacija: Zemun

Re: KAKO POSTATI CLAN VESPA KLUBA

Postod boban » 02 Maj 2009, 23:07

dobrodosao sa sve svetim trojstvom, kod Daneta cemo se o svemu dogovarati.
boban
 
Postovi: 30
Pridružio se: 24 Jan 2009, 22:33

Prethodni

Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 22 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 22 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 458 dana 29 Apr 2024, 05:23

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju