ZATVARANJE SEZONE

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

ZATVARANJE SEZONE

Postod djordje » 21 Sep 2009, 16:36

za subotu 03.10.09. u kalendaru VCB-a planirano je zatvaranje sezone. posto se taj datum poklapa sa skupom buboljuba, unutar naseg i njihovog kluba postoji ideja da se ta dva skupa objedine, bar u nekom delu. u planu naseg skupa je - poligonsko takmicenje i promotivna voznja kroz centar grada. zajednicko mesto okupljanja bi bio kran. mi bi nase takmicenje zavrsili do 12 i onda bi im se posle voznje po bg pridruzili na aerodromu. oni u 12 polaze od krana i oko 1 se vidimo u muzeju na aerodromu.
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: ZATVARANJE SEZONE

Postod maxialex » 21 Sep 2009, 21:39

suuupppeeerrrr, jos kad bi dodali i bmw vrscane
DREWOV ZAKON BIOLOGIJE AUTOPUTA
Prvi insekt koji naleti na čist vetrobran udariće baš ispred tvojih očiju.
maxialex
Site Admin
 
Postovi: 413
Pridružio se: 23 Dec 2008, 23:55
Lokacija: beograd, srbija

Re: ZATVARANJE SEZONE

Postod djordje » 21 Sep 2009, 22:50

veceras kod daneta dogovoreno je da boban,sveta i toma kontaktiraju buboljube i dogovore nasu posetu aerodromu i neku zajednicku klopu. nama ostaje da u okviru promotivne voznje po bg posetimo crkvu svetog marka i da se sto bolje organizujemo oko `II otvorenog prvenstva VCB u poligonskoj voznji` ili skracenoVespa Open 2009. oko detalja ce mo se dogovoriti u cetvrtak kod konja
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: ZATVARANJE SEZONE

Postod djordje » 22 Sep 2009, 09:42

pozeljno je da svako od clanova VCB-a iskopira ovu pozivnicu i deli po gradu Vesparosima
Slika
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: ZATVARANJE SEZONE

Postod Gogo23 » 22 Sep 2009, 10:25

Mnogo lepa ideja,da se prosiri taj vespa duh! Postoje ljudikoji neznaju za nas! Bice odusevljeni!
Gogo23
 
Postovi: 168
Pridružio se: 30 Jan 2009, 10:18

Re: ZATVARANJE SEZONE

Postod djordje » 23 Sep 2009, 08:59

sto se tice letaka, mislim da je mnogo jednostavnije da svako kod svoje kuce sam odstampa po svom izboru/crno belo ili color/ i neka sam deli po ulici. ko nema stampac neka neka skine sliku na flech pa neka odnese u fotokopirnicu. ko nema nista/comp/ taj i ne moze da vidi ovo, ali ako cuje od nekoga neka mu u kopirnici otvore nas forum i iskopitaju sliku. ko hoce taj i moze. normalno najlepse bi bilo koda bi nas molos sutra uvece obradovao sa flajerima.

Slika

juce sam imao sastanak sa misom mirkovicem sekretarom saveza sportova starog grada i oni su spremni da nam pomognu u organizaciji i poklonima za pobednike naseg takmicenja.vise o tom sastanku sutra uvece kod konja.
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: ZATVARANJE SEZONE

Postod dexit » 23 Sep 2009, 15:46

mozda nije bilo boljeg trenutka za moje prvo javljanje na vasem portalu. naime, nekako ovih dana sa nasim ljubiteljima obelezavamo 70. godisnjicu kultnog automobila, kao i drugu godisnjicu buba beograd udruzenja kojom prilikom spremamo prigodno druzenje. obelezicemo istog dana i 70 godina 'grand prix' trke oko kalemegdana.

veceras cemo se videti sa nekima od vas i 'izbrusiti' detalje oko programa.

u svakom slucaju, drago nam je sto cete ucestvovati sa nama u ovom druzenju.

pozdrav,
dejan kovacic

buba beograd
udruzenje ljubitelja vw vozila
dexit
 
Postovi: 3
Pridružio se: 21 Sep 2009, 23:44
Lokacija: belgrad[e]

Re: ZATVARANJE SEZONE

Postod milos » 24 Sep 2009, 08:55

ne mogu doci do konja ali cu dati nekome letke i plakate, ne bih kritikovao ideju vec sam poceo da delim letke ali sta se desilo sa lecima za animiranje novih clanova, naime za otvaranje sezone sam ih odstampao nekoliko hiljada i podelio ostalim clanovima da ih daju kada nekoga sretnu na ulici, efekat je bio nikakav verovatno su zavrsili u nekom kontejneru ili u kasetama od motora. a ova prica je vec krenula jer par ljudi kojima sam dao letak su mi rekli da su vec culi za akciju, ajde sada javni poziv svima koji mogu da obaveste medije o tom desavanju.
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: ZATVARANJE SEZONE

Postod djordje » 24 Sep 2009, 16:02

ono sto se definitivno zna to je na letku. detalji su jos u fazi razrade, ali i tu je sve jasno:
10.00 - pocetak takmicenja u sporoj voznji, zatim voznja oko cunjeva
12.00 - promotivna voznja do crkve svetog Marka /strahinica bana, djordja vasingtona,
27.marta, vukov spomenik/
13.00 - polazak od crkve ka aerodromu na druzenje sa buboljubima /bulevar,terazije,tunel,
sava centar, gazela....
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: ZATVARANJE SEZONE

Postod Nenad » 25 Sep 2009, 09:50

Ovako treba odraditi pripreme za takmčenje!
http://www.youtube.com/watch?v=jpW1m0ML ... re=related
Tri nepisana pravila:
1.
2.
3.
Nenad
 
Postovi: 753
Pridružio se: 12 Jan 2009, 12:48
Lokacija: Beograd

Sledeća

Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 18 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 18 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 452 dana 28 Apr 2024, 21:10

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju